Smaller Default Larger

Kultura i czytelnictwo to dwie wspaniałe dziedziny, które potrafią magicznie przenieść nas do innego świata. To nasze odskocznie w życiu codziennym. Ważne…barwne…nasycone emocjami.

Chcemy, żebyście nie tylko brali udział w oferowanych akcjach, ale wspólnie z nami je tworzyli! Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i pomysły.

Jesteśmy dla Was ;)

Anna Maniecka- Dyrektor
Choć pracowników mogłoby być setki to dyktator może być tylko jeden! :) Delikatną ręką twardo trzyma cały zespół w ryzach, tak aby kreatywne pomysły nie rozchodziły się po kątach. Niezastąpiona w rozwiązywaniu spraw nie do rozwiązania i negocjacji.

Marta Jasińska
Nasz liczący wulkan… nie wiedzieliście, że jest coś takiego? My też nie… dopóki do zespołu nie dołączyła ta rezolutna dziewczyna (mocno odbiegająca od stereotypu księgowej;)).

Urszula Przetacka
Dzięki swoim magicznym mocom włada paragrafami i tworzy coraz to nowe dokumenty. Ponadto koordynuje płynność obiegu informacji w naszym…. „chaosie” 

Katarzyna Bestry
Lubi liczyć, lubi jak się wszystko zgadza i lubi… oszczędzać! Największy skąpiec GCK, niefortunnie odpowiedzialny za naliczanie opłat za zajęcia ;)

Olga Pakuła-Balcer
Artystka, jest jak kot chodzący własną drogą. Ten nasz wynajduje zawsze ciekawe ścieżki, które prowadzą do jeszcze ciekawszych rozwiązań.

Michał Szydłowski
Z pokerową miną jest w stanie wymienić baterie w mikrofonie wokalistki podczas koncertu. Odporny na stres…wyzwania… kule śnieżne…;) nasz człowiek od multimediów.

Anna Lewandowska
Strażnik porządku publicznego. Trzyma pieczę nad ładem i składem GCK ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30