Smaller Default Larger

Daria Szemraj – Nie jestem zawodową tancerką… nie jestem związana z tańcem od dziecka… jestem taka jak ty ! Od trzech lat staram się zarażać swoją pasją kogo się da i aż dziwne, że nie spotkałyśmy się wcześniej. Jeśli chcesz się tylko rozruszać przyjdź do mnie na zajęcia Zumba Gold… jeśli potrzebujesz sporej dawki pozytywnego szaleństwa, zapomnienia o bożym świecie, a przy tym spalenia tego i owego – zapraszam na Zumba Fitness… a jeśli i to okaże się za mało – proponuję Strong by Zumba ! Zobaczysz, że jeśli dasz radę Strongowi nic nie będzie w stanie Cię zatrzymać. Do zobaczenia !:)

 

Zumba fitness - Jest zumba – jest MOC!!! Na zajęciach uczestnicy dostają niezły wycisk, ale nie narzekają! Chcą więcej i więcej! Zumba zawiera w sobie elementy tańca i aerobiku. Choreografia Zumby łączy hip-hop, sambę, mambo, sztuki walki, oraz elementy tańca brzucha. Warto wspomnieć o maratonach i wyjazdach integracyjnych, które niewątpliwie przyczyniają się do poprawienia kondycji…


Zumba Gold - Została stworzona z myślą o aktywnych seniorach oraz osobach z ograniczeniami w ruchu . Szybko okazało się , że spokojne tempo, brak gwałtownych ruchów, proste układy świetnie sprawdzają się również w przypadku kobiet w ciąży, osób z nadwagą, które na innych zajęciach mogłyby sobie nie poradzić, osób wracających do sprawności po kontuzjach oraz dla zupełnych początkujących w fitnessie. Mimo innej intensywności zajęć program nadal wierny jest formule Zumba : muzyka jest naszym przewodnikiem i to do niej dostosowujemy wszystko co robimy.

 

Strong by Zumba - Jest innowacyjnym podejściem do ćwiczeń fitnessowych. Bardzo intensywny, wielowymiarowy trening, który poprawia koordynację, kondycję, wydolność, siłę, a przy tym nie jest nudny, bo zgodnie z zasadami Zumby to muzyka determinuje nasze ruchy: mocne rytmy i rosnące tempo zachęcają do coraz większego wysiłku. STRONG by ZUMBA sprawi, że na każdych zajęciach będziesz przesuwać granice własnych możliwości po to, by następnym razem je przekroczyć.

 

Gminna Biblioteka Publiczna

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31