Smaller Default Larger

Daria Szemraj – Nie jestem zawodową tancerką… nie jestem związana z tańcem od dziecka… jestem taka jak ty ! Od trzech lat staram się zarażać swoją pasją kogo się da i aż dziwne, że nie spotkałyśmy się wcześniej. Jeśli chcesz się tylko rozruszać przyjdź do mnie na zajęcia Zumba Gold… jeśli potrzebujesz sporej dawki pozytywnego szaleństwa, zapomnienia o bożym świecie, a przy tym spalenia tego i owego – zapraszam na Zumba Fitness… a jeśli i to okaże się za mało – proponuję Strong by Zumba ! Zobaczysz, że jeśli dasz radę Strongowi nic nie będzie w stanie Cię zatrzymać. Do zobaczenia !:)

 

Zumba fitness - Jest zumba – jest MOC!!! Na zajęciach uczestnicy dostają niezły wycisk, ale nie narzekają! Chcą więcej i więcej! Zumba zawiera w sobie elementy tańca i aerobiku. Choreografia Zumby łączy hip-hop, sambę, mambo, sztuki walki, oraz elementy tańca brzucha. Warto wspomnieć o maratonach i wyjazdach integracyjnych, które niewątpliwie przyczyniają się do poprawienia kondycji…


Zumba Gold - Została stworzona z myślą o aktywnych seniorach oraz osobach z ograniczeniami w ruchu . Szybko okazało się , że spokojne tempo, brak gwałtownych ruchów, proste układy świetnie sprawdzają się również w przypadku kobiet w ciąży, osób z nadwagą, które na innych zajęciach mogłyby sobie nie poradzić, osób wracających do sprawności po kontuzjach oraz dla zupełnych początkujących w fitnessie. Mimo innej intensywności zajęć program nadal wierny jest formule Zumba : muzyka jest naszym przewodnikiem i to do niej dostosowujemy wszystko co robimy.

 

Strong by Zumba - Jest innowacyjnym podejściem do ćwiczeń fitnessowych. Bardzo intensywny, wielowymiarowy trening, który poprawia koordynację, kondycję, wydolność, siłę, a przy tym nie jest nudny, bo zgodnie z zasadami Zumby to muzyka determinuje nasze ruchy: mocne rytmy i rosnące tempo zachęcają do coraz większego wysiłku. STRONG by ZUMBA sprawi, że na każdych zajęciach będziesz przesuwać granice własnych możliwości po to, by następnym razem je przekroczyć.