Smaller Default Larger

Justyna Sprawka – Certyfikowany trener wokalny Europejskiego Centrum Edukacji Wokalnej i Voice and More. Wokalistka, pianistka, dyrygentka i autorka tekstów. Ukończyła II stopień Szkoły Muzycznej na instrument główny - fortepian oraz Akademie Muzyczną na Wydziale Dyrygentury Chóralnej i Edukacji Muzycznej. Pobierała tam lekcje wokalu jazzowego u Joanny Zagdańskiej. Laureatka oraz zwyciężczyni wielu festiwali piosenki francuskiej, angielskiej i poezji śpiewanej. Brała udział w warsztatach wokalnych u Eli Zapendowskiej i Grażyny Łobaszewskiej.


Od wielu lat związana ze sceną, współpracując z wieloma muzykami. Nie ogranicza się do jednego stylu, potrafi odnaleźć się w każdym rodzaju muzyki: od śpiewu klasycznego przez jazz do muzyki klubowej. Od kilku lat pochłonięta współpracą z producentami muzyki house, nagrywa własne piosenki, pisze do nich teksty i melodie. Od 2011 roku pracuje jako trener wokalny w Prywatnych Szkołach Muzycznych, a także daje lekcje gry na pianinie. Prywatnie - “kociara “ i nie wyobraża sobie życia bez podróży. Spełniajac się zawodowo, znajduje czas na zwiedzanie ciekawych zakatków świata tj.: Alaska, Grenlandia, Kanada Nanavut, Islandia, Syberia, Korea Południowa, Japonia, Chiny, Jordania.

 

Pracuje metodą SLS. Speech Level Singing to najskuteczniejsza metoda nauczania śpiewu na świecie poparta takimi nazwiskami jak m.in: Michael Jackson, Stevie Wonder, Liza Minnelli, Kelly Clarkson, Ray Charles i wielu innych. Efektem pracy metodą Speech Level Singing jest zdrowy głos używany świadomie w pełnej skali, bez załamań, problemów intonacyjnych, przeciążeń i chrypki. Technika ta pozwala odpocząć głosowi, nie nadwyręża gardła i sprawia, że śpiewanie staje się przyjemnością.


www.justineberg.wixsite.com/portfolio

Gminna Biblioteka Publiczna

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31