Smaller Default Larger

Wioletta Lewandowska - Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego- Wydział Amerykanistyki i Nauczycielskiego Kolegium Języka Angielskiego UW. Prywatnie: mama Julci i Michasia.

Na naukę nigdy nie jest za wcześnie. W myśl powiedzenia „czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci” proponujemy naukę języka angielskiego dla maluchów metodą Helen Doron. Między 3 a 6 rokiem życia dzieci odkrywają świat z niespożytą energią! Dzięki pełnym zabaw i atrakcji programom dostosowanym do tej grupy wiekowej, metoda Helen Doron pozwala skierować ich zapał na naukę angielskiego. Skutecznym narzędziem w tym wieku są piosenki, rymowanki i bajki.
Metoda Helen Doron zapewnia dzieciom i młodzieży bezstresową naukę w przyjaznej atmosferze zabawy i naturalnego przyswajania języka angielskiego w sposób imitujący naukę języka ojczystego. Nasi lektorzy nie tylko doskonale znają język angielski, ale są osobami z pasją, kochającymi dzieci i pracę z nimi. Są to osoby o wysokiej kulturze osobistej odnoszące się z szacunkiem do młodych ludzi i ich potrzeb. Wszyscy lektorzy są licencjonowanymi nauczycielami metody Helen Doron. Każdy lektor Helen Doron przygotowuje wspaniałe pomoce naukowe aby zajęcia były ciekawe, dynamiczne i pełne mądrej zabawy. Do nauki języka obcego w naszej szkole wykorzystujemy wszystkie zmysły – wtedy przyswajanie wiedzy jest miłe i przyjemne ale przede wszystkim efektywne. Ze względu na naturalny charakter metody zajęcia prowadzone są w całości w języku angielskim.

Gminna Biblioteka Publiczna

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31